Телевизор LG 55SM8500 (PPI 3400Гц / 4K / Smart / 120 Гц / 400 кд/м2 / DVB/T2/S2)

Телевизор LG 55SM8500 (PPI 3400Гц / 4K / Smart / 120 Гц / 400 кд/м2 / DVB/T2/S2)

Телевизор LG 55SM8500 (PPI 3400Гц / 4K / Smart / 120 Гц / 400 кд/м2 / DVB/T2/S2) ##от компании## 4-K - ##фото## 1
17 244 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Телевизор LG 55SM8500 (PPI 3400Гц / 4K / Smart / 120 Гц / 400 кд/м2 / DVB/T2/S2)

Огляд 55" LG 55SM8500 Smart TV Black

Телевізор NanoCell, найкращий LED-телевізор від LG 

NanoCell TV - найдосконаліший телевізор від LG, який забезпечує неперевершену якість зображення завдяки покращенню чистоти кольору RGB, що досягається за допомогою технології NanoCell від LG. 

БЕЗДОГАННІСТЬ КОЛЬОРУ 

Nano Color забезпечує незрівнянне зображення завдяки технології NanoCell, яка поліпшує чистоту кольорів, використовуючи наночастинки розміром близько 1 нм. 

РОЗКРИЙТЕ ЧИСТІ КОЛЬОРИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ NANOCELL 

Чисті кольори RGB — запорука реалістичного зображення. Технологія NanoCell застосовує наночастинки, що фільтрують тьмяні кольори та підвищують чистоту спектра RGB." 

ГЛИБОКИЙ КОНТРАСТ З ПОВНОМАТРИЧНИМ ЗАТЕМНЕННЯМ 

Насичений чорний додає глибини всім іншим кольорам. Насолоджуйтесь прекрасною якістю зображення та неперевершеними кольорами телевізора NanoCell. 

ТОЧНА НАНОПРОДУКТИВНІСТЬ 

Завдяки передовим технологіям наноінженерії зображення лишається неперевершеним навіть під кутом. Розташування пікселів точне і послідовне – як і кольори, що вони відображають. 

ТОЧНА ПЕРЕДАЧА КОЛЬОРУ НАВІТЬ З ШИРОКИМ КУТОМ ОГЛЯДУ

Де б ви не сиділи, телевізор із технологією NanoCell точно відтворює кольори, навіть при перегляді збоку, тому кожен зможе насолодитися реалістичним зображенням. 

ШИРОКИЙ КУТ ОГЛЯДУ. СТАБІЛЬНА ТОЧНІСТЬ КОЛЬОРІВ. 

Навідміну від звичайних телевізорів, які спотворюють колір при перегляді збоку, телевізор LG NanoCell точно відтворює кольори під будь-яким кутом. 

4K CINEMA HDR, ЩО ПЕРЕДАЄ БАЧЕННЯ РЕЖИСЕРІВ

Технологія 4K Cinema HDR від LG передає задум режисера та підтримує більшість форматів HDR. Пориньте в сюжет завдяки підтримці більшості форматів HDR (зокрема, Advanced HDR від Technicolor і HDR10 Pro). 

DOLBY VISION І ATMOS: 

кінотеатр удома Dolby перетворить вашу оселю на центр розваг завдяки зображенню HDR і звуку кінематографічної якості." 

ПРОЦЕСОР Α7 РАЗОМ З ТЕХНОЛОГІЄЮ NANOCELL

Інтелектуальний процесор α7 2-го покоління зі штучним інтелектом та глибинним навчанням оптимізує зображення звук залежно від якості контенту, щоб ви отримували максимальне задоволення від перегляду." 

ПРОСТИЙ І ГАРМОНІЙНИЙ ДИЗАЙН

Телевізор LG з технологією NanoCell і надтонкою рамкою гармонійно впишеться у вашу оселю. 

РЕЖИМ ГАЛЕРЕЇ ДОДАСТЬ КРАСИ ДО ПОВСЯКДЕННОГО ЖИТТЯ 

У режимі галереї показуються відомі туристичні місця, які TripAdvisor поповнює щоквартально. 

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ

Технологія LG ThinQ AI відкриває нові можливості – користуйтесь багатьма функціями лише за допомогою голосових команд. Вона розпізнає ваше мовлення й надає персоналізовані рекомендації на основі історії переглядів. 

АВТОМАТИЧНЕ КАЛІБРУВАННЯ

Технологія автоматичного калібрування CalMAN® коригує відображення кольорів, забезпечуючи їхню точність. 

ЗОБРАЖЕННЯ З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ ТА ОБ’ЄМНИЙ ЗВУК

В іграх у форматі 4K HDR кольори тепер яскравіші майже з будь-якого кута огляду. Реалістична візуалізація руху поєднується з 5.1-канальним віртуальним об’ємним звуком, що наче огортає вас з усіх боків і допомагає глибше зануритися в гру. 

ШВИДКЕ РЕАГУВАННЯ, ПЛАВНІ РУХИ

Отримуйте кращі враження від ігор із найновішими функціями. Час реагування 1 мс* і мінімальна затримка гарантують плавність рухів у режимі реального часу. HDMI 2.1 підтримує VRR і ALLM, що забезпечують найкращу графіку з мінімальною затримкою на найвищих швидкостях." 

Внимание: данные в описании носят информационный характер. Производитель оставляет за собой право вносить изменения в комплектацию, техническое и программное обеспечение товара на свое усмотрение без предварительного уведомления 

Важно: в холодный период года, при температуре ниже +7, нельзя включать технику сразу после доставки, во избежание образования конденсата ― это может привести к поломке. До первого включения нужно подождать не менее 7 часов при комнатной температуре.

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

1. Весь товар поставляется в фирменной упаковке, полной заводской комплектации и перед отправкой проходит обязательную предпродажную подготовку (в частности телевизоры проверяются на битые пиксели и засветы экрана).

2. Smart-TV (в моделях с этой функцией) официально адаптирован, что гарантирует обновление программного обеспечения и исключает его блокировку. У всех телевизоров присутствует полноценное украинское и русское меню.

3. На всю продукцию распространяется официальная гарантия от производителя 12 месяцев. При наступлении гарантийного случая Вы не несете затраты на доставку товара Новой почтой в сервисный центр, что по сути является уникальным дополнительным сервисом для наших клиентов! Вы так же можете вернуть или обменять товар в течение 14 дней, в соответствии с действующим законодательством.

4. Подтверждением всего вышесказанного являются многочисленные, положительные и достоверные отзывы на нашем сайте, которые проверенные модератором портала Prom.ua.

СМОТРИТЕ ВСЕ НАШИ ТОВАРЫ МНОГО ИНТЕРЕСНОГО И НЕОБХОДИМОГО!

Характеристики

Код товара
55SM8500
Производитель
LG
Страна производства
Польша