Телевизор Toshiba 55T6863DG

Телевизор Toshiba 55T6863DG

Телевизор Toshiba 55T6863DG ##от компании## 4-K - ##фото## 1
6 599 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

55' Ultra HD TV

55T6863DG

  • Ultra HD (4K)
  • 3x HDMI™, 2x USB
  • Dolby Vision HDR
  • Звук від Onkyo
  • Система динаміків фронтальних
  • HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma)
Ultra HD

Живи і дихай пригода на екрані телевізора Toshiba 4K UHD. Представляючи картину так, прозорий і захоплюючий, як і саме життя, телевізор 4K UHD відображає в чотири рази більше деталей, ніж моделі Full HD.

Smart TV

Використовуйте Smart TV, яка дозволяє Вам швидкий і інтуїтивне управління ТБ, в тому числі Netflix прямо з пульта, Ipla, YouTube і багато інших. А також для спільного використання екрану смартфона на ТБ.

Dolby Vision HDR

Завдяки нашому телевізора Toshiba з системою Dolby Vision, ви опиняєтеся в самому центрі подій. Dolby Vision-це потрібний режисерів з усього світу формат запису відео HDR, який використовує метадані для читання і точного перерахунку оптимального рівня яскравості для кожного кадру ТВ зображення.

Sound by Onkyo (Звук від Onkyo)

Співпрацюючи з Onkyo, Toshiba створює телевізори, забезпечують звук найвищої проби. Наші телевізори оснащені динаміками Onkyo, що дозволяє їм випромінювати ще більш чистий звук, незалежно від того, чи є це музика або діалоги. Адаптовані інженерами Onkyo динаміки були створені, щоб забезпечити реалістичний звук, який добре чути з будь-якого місця в приміщенні.

HDR10 і HLG (Hybrid Log Gamma)

Щоб забезпечити більше способів доступу до матеріалів, HDR, наші телевізори не тільки підтримують формат відео HDR, HDR10, але також формат Hybrid Log Gamma, тобто 'HLG'. Сумісність з форматами HLG гарантує, що наші моделі готові рішення в майбутньому і коли це буде необхідно, можна буде дивитися на їх екранах матеріали HDR сигналу з антени.Netflix® 4KNetflix® 4K

Відкрийте для себе кнопку Netflix® на пульті ду, щоб перейти від однієї пригоди до іншого.

Tryb EcoРежим Eco

Наш внесок спрямовані на зниження викидів вуглекислого газу. Підвищення ефективності використання енергії на 30 відсотків з режимом Eco.

Secure Smart TVSecure Smart TV

Щоб показати, як серйозно ми ставимося до право на недоторканність приватного життя, ми були першим брендом телевізорів, яка отримала сертифікат та підтвердження безпеки від уряду федеральної землі Баварія.

Społeczny telewizorСоціальний телевізор

Отримайте доступ до медіа! Перевірте і обновіть свої облікові записи в соціальних мережах під час перегляду телевізора.

Dolby Audio™Dolby Audio™

Випробуйте тип звуку, який зазвичай можна почути тільки в кіно. Насолоджуйтеся достовірно виконуваними діалогами і почуйте більше з акції, що котиться на екрані з Dolby Audio™.

Dziel się ekranemДіліться екраном

Поділіться своїми пам'ятними моментами вашого життя. Переглядайте зображення з вашого смартфона або планшета на великому екрані вашого телевізора Toshiba.

Nagrywanie USBUSB-запис

Іноді, щоб побачити щось відразу не просто, якщо мова йде про улюблені програми та фільми. Завдяки функції запису на USB, можна дивитися і записувати ваші улюблені телепередачі.

HDMI™ CECHDMI™ CEC

Розроблений з двома або більше портами HDMI™, телевізори Toshiba роблять, що ви можете легко підключити кілька пристроїв HD.

Характеристики

Код товара
55T6863DG
Производитель
Toshiba
Страна производства
Польша